DUK

Kuo skiriasi permanentinis nuo Long Time Liner?


Iš anglų kalbos išvertus „Permanent“ – reiškia ilgalaikį, nuolatinį, pastovų. Tiek permanentinis makiažas, tiek kontūrinis-mikropigmentacija yra taip vadinami „permanentiniai“ - ilgalaikiai, kelerius metus išsilaikantys makiažai. Ilgalaikis kontūrinis-mikropigmentacija – tai yra naujausia ir tobuliausia kas yra išrasta šiai dienai ilgalaikio makiažo srityje. Į patį viršutinį odos sluoksnį (epidermį) vienkartinėmis akupunktūrinio tipo 0.3mm skersmens adatėlėmis implantuojamas pigmentas. Tai jau nebe su cheminiais (išskyrus lūpų – šiek tiek dedama chemijos kad būtų išgautas raudonis) dažais, o su augaliniais pigmentais atliekamos ilgalaikio makiažo procedūros. Kai šiai dienai tiek chemijos aplink mus, ko gero, maloniau žinoti, bei neabejotinai sveikiau, kad kelerius metus tarnausiantis implantuotas pigmentas - augalinės kilmės. Juolab kad tik augaliniai pigmentai BLUNKA TOLYGIAI NEKEISDAMI SPALVOS.Kiek išsilaiko makiažas?

Nuo ~1 iki 6 ar dar daugiau metų - priklauso nuo odos ypatybių, bendro organizmo tonuso, vėlgi – piktnaudžiavimo saule, soliariumu, ir pan. Iš kitos pusės – kartais didžiausiems išvardytų faktorių nusidėjėliams mikropigmentacija tarnauja metų metus. Žinoma, su metais jis blunka – po trejų metų tokio ryškumo kaip pirmaisiais - nebeturėtų būti. 
Ar skauda?

Nors skausmo slenkstis individualus, vietiškai nuskausminantis kremas sumažina galimą diskomroftą. Ne masažas, žinoma, virpesio, ar panašus jausmas yra jaučiamas, tačiau dėl nuskausminamo kremo veikimo tai jaučiama „kaip per atstumą“. Bet kuriuo atveju, kadangi pigmentas implantuojamas į epidermį, kuriame nėra kraujo indų ir nervų galūnių, norėčiau drąsiai paneigti nepakeliamo skausmo mitą, o snūduriavimo galimybė procedūrų metu ne juokais neatmetama. Jeigu perdėtai jautri, valandą prieš procedūrą išgerkite tabletę nuo skausmo. 

Ar tikrai man tiks?

Kiekvienas atvejis  individualus . Parenkamas individualiai reikiamas štrichas, o patenkintasis rezultatu leidžia suprasti jog darbas baigtas.
Taip pat sėkmingai taisomas permanentinis (tatuažinis) makiažas – sutvarkomos rožinės, raudonų plytų, melsvos spalvos. Iškart po mikropigmentacijos procedūros ir ateinančias kelias dienas nuo perdėto ryškumo, deja, nepabėgsite, bet su šiais augaliniais pigmentais tas pats ryškumas nebus siaubingas. Po kelių dienų, nusilupus pleiskanėlėms su pigmento pertekliumi, jau bus matomas taip lauktas tikrasis vaizdas – šešėliniu principu paryškinti antakiai, išraiškingos akys, lūpos. Ryškumas toks – kokio pageidaujate. Jokių dirbtinių permanentinių štampų! Forma – tokia, kokią diktuoja Jūsų bruožai, veido forma, arba pageidaujant su derybiniu, išraiškingesniu nuokrypiu Jūsų veido formos atžvilgiu. 

Jautrumas?

Antakiai

Iškart po procedūros – paraudę, ryškesni, bet paraudimas praeina per keliolika minučių, taip kad praktiškai atsisveikinus galite toliau tęsti dienos darbus. Jei ateinančias dienas ryškumas labai kristų į akis, antakius patepus specialiu tepalu, lengvai papudruokite biria arba, geriausia skysta, kūno spalvos pudra. Taip prigesinsite ryškumą. Prieš miegą būtinai nusivalykite pudrą, ir nakčiai gausiai patepkite tuo pačiu specialiu tepalu. 

Akys

Mažiausias galimas jautrumas, kadangi, skirtingai nei antakių ir lūpų, mimikuojant nesikeičia jų forma – tik stipriai užsimerkus jaučiasi kad blakstienų linija – jautri. Minėtas jautrumas – tik vienai dienai. Labai retais atvejais – jaučiama dar kitos dienos ryte. Garantuoju kad galimas „poprocedūrinis“ akių ryškumas tik džiugins, ir tikrai nebus per ryškus. O kadangi apatinis akių kontūras daromas kitu principu, per ryškiai taip pat nebus. Iškart po procedūros, viršutinės akių linijos segmentas būna šiek tiek patinęs. Jei procedūra daroma antroje dienos pusėje (link vakaro, ar dar vėliau), patinimas gali laikytis ir pirmoje kitos dienos pusėje. 

Lūpos


Iškart po procedūros kavos gerti, greičiausiai, nesinorės. Bet vėlgi – jautrumas – minimalus, bet kuriuo atveju tądien patartina vengti labai karštų gėrimų.