Paslaugos

Visame pasaulyje žinoma „Long-Time-Liner“, pelniusi pripažinimą kaip metodo „Conture Make Up“ (kontūrinis makiažas) autorė, šiandien pristato unikalų ilgalaikio makiažo sprendimą.
 
Naudotis kosmetika ne visada patogu. Be to, kartais būna tiesiog kvailoka kristi į akis kaip išsidažiusiai. Natūralų išvaizdos gaivumą nesinaudojant įprastiniais skaistalais padeda sukurti ilgalaikis makiažas. Nepriekaištingai atliktas mikropigmentavimas gelbsti veidą pačiais sudėtingiausiais atvejais, taupo Jūsų laiką ir, be abejo, didina pasitikėjimą savimi. Juk pati savaime kosmetika, net ir labiausiai atspari vandeniui, išsprendžia toli gražu ne visus estetikos keblumus.
 
Patsai pavadinimas - ilgalaikis (t.y. ilgai išliekantis) makiažas - kartu šiek tiek baugina dėl savo negrįžtamumo. Kas bus, jei nepavyks? O gal meistras ką nors padarys ne taip?
Kad neįvyktų kokių nors apmaudžių netikėtumų ir, priešingai, kad ilgalaikis makiažas taptų būtinu ir patogiu Jūsų pagalbininku, atskleisime keleta paslapčių.
 
Kuo skiriasi šiuolaikinės ilgalaikio makiažo metodikos?
Ši metodika atsirado maždaug prieš 20 metų - tai buvo vadinamasis tatuiruojamasis makiažas. Pirmoji tatuiravimo įranga, tokios tatuiravimo mašinėlės, buvo netobulos, kadangi adata, lįsdama į odą, judėdavo kreivaeige trajektorija ir tatai gana smarkiai pažeisdavo minkštuosius audinius. Dėl to procedūra būdavo skausminga, sukeldavo nepageidautinų pasekmių - netikslius atspalvius, netolygų pigmentų pasiskirstymą, randinio audinio susidarymą ir pan.
Šių dienų aparatai pasižymi itin tikslia slankiojamąja adatos eiga ir minimaliu mušimu į šonus. Pigmentas yra suliedžiamas tik į viršutinį odos sluoksnį (epidermį), nervų galūnėlės nebūna paliečiamos. Todėl procedūra praktiškai nekelia skausmo. Dažai nepatenka į kraujegysles bei limfagysles, o lieka epidermyje ir tarpląstelinėje ertmėje, pasižymiančioje deponavimo savybėmis, t.y. savybėmis laikyti medžiagą (tuo principu, tiesą sakant, ir yra grindžiama daugelis injekcinių kosmetologijos metodikų). Tokiu būdu ilgalaikis makiažas, atliktas mikropigmentavimo būdu ir naudojant kokybišką įrangą, yra žymiai atsparesnis aplinkai jau vien dėl taikomos dengimo pigmentais metodikos.
 
Ar ilgalaikis makiažas gali atstoti įprastinį makiažą?
Praėjo tatuiruotų strėlyčių, lūpų pakraščio kontūro, juodų groteskinių antakių laikai.
Ilgalaikis makiažas nėra kosmetikos pakaitalas, tai - natūralių veido spalvų papildymas. Kuo mažiau veide bus pastebimas tatuažo taikymo faktas, tuo jis labiau rodys aukštą profesionalumą. Beje, vizažistai mėgsta dengti skaistalais nepriekaištingai pigmentuotus veidus, kadangi toksai pigmentavimas sukuria idealų raiškaus ir gaivaus veido pagrindą. Vizažistui belieka tik pasitelkti dailininko fantaziją ir praktiškai nebereikia smarkiai koreguoti trūkumų.
 
Ką duoda ilgalaikio makiažo procedūra?
Štai genausios autorinės programos:
* Spalvinis lūpų padidinimas
* Jauninamasis tatuažas, atgaivinimas
* Tarpblakstienis užpildymas ir akių forma
* Antakių gražinimas ir plaukelių technika
 
Tarpblakstienis užpildymas
Tai visiškai ne strėlytės, tai - natūralaus blakstienų tankumo efektas, pabrėžiantis akių formą. Pagal pageidavimą meistras gali švelniai išvesti užpildymą, lyg kokias netikras blakstienėles, ir tai Jūsų akių plyšį padarys migdolišką. Efektas sykiu bus absoliučiai natūralus. Be visa ko, tarpblakstienis viršutinio voko užpildymas pasireiškia ir vizualiu sustandinimu, ir tatai yra stačiai nepakeičiamas dalykas jauninamajame makiaže.
 
Antakių gražinimas
Antakiai - labai svarbi estetinė dominantė. Tačiau nedaugelis gali pasigirti vienu metu ir tankiais, ir atitinkamos formos antakiais. Optimali forma Jums bus nupiešta tokiu būdu, kad išlaikant Jūsų veido proporcijas ir parametrus bus kiek galima daugiau išsaugomi esami antakių plaukeliai. Tuo atveju tušavimo technika suteiks natūralaus tankumo.
 
Atgaivinimas
Kontūrų makiažas, atliktas aukštu meniniu lygiu, atrodo absoliučiai natūraliai ir jis tobulai atkuria Jūsų veido tonus iš jaunystės. Standinimo efektas, pasiekiamas šiuo būdu, vizualiai atjaunina ne mažiau kaip dešimčia metų.
 
Kiek trunka reabilitavimosi laikotarpis?
Lėčiausiai gyja lūpos - 4-5 dienas. Omenyje turima laikotarpis nuo procedūros pradžios iki visiško luobelės nusilupimo.
Akys ir antakiai susitvarko nepastebimai, per trejetą dienų. Žmonėms su hiperjautria oda antrą dieną ties akimis kartais pasireiškia pabrinkimas, tačiau tinkamai prižiūrimas jis tučtuojau pranyksta. Nežinia iš kur radosi mitas apie iškrentančias blakstienas - tai visiška nesąmonė!!! Jeigu Jūs dažotės blakstienas, priauginate jas - visa tai į sveikatą!
Reikia atsiminti, kad luobelė paprastai būna ryškesnės spalvos negu giliau esantys pigmentai.
 
Apskritai,
- jeigu Jūs esate nusiteikę aktyviai praleisti visą artėjantį sezoną,
- jeigu Jums pabodo slapčiomis dailinti lūpdažiu lūpas per vakarienę restorane ar pasibučiavus su mylimu žmogumi,
- jeigu pabudę rytais Jūs ne itin džiaugiatės savo atvaizdu veidrodyje, o kolega, atsitiktinai sutikęs Jus be kosmetikos lengvojo kultūrizmo klube, tiesiog nepažįsta Jūsų,
tai rimtai susimąstykite apie gerą tatuažą.
 
Pasidarykite sau tokią dovaną ir dar keletą metų skinkite gyvenimo laurus!
 
Grožis NON STOP!
Kontraindikacijų kontūrinio makiažo procedūroms nepastebėta. Procedūra yra nekenksminga netgi nėsčiosioms, taip pat nėra jokių amžiaus apribojimų!
 
Norėdama gražiai atrodyti, kiekvieną dieną tam skiriate nemažai laiko. Puikiai žinote, kad makiažas pasiseka ne visada. Todėl kartais tenka pasitikrinti, ar neišsitepę lūpų dažai, ar nenutekėjęs tušas.
 
Norite keliems metams pamiršti šias problemas? Mes siūlome naująjį pastovų makiažą, kuris veide išlieka 3-5 metus. Pagrindinė Conture Make Up makiažo savybė yra ta, kad... jis atrodo natūraliai! Jūs puikiai atrodote, visi žavisi Jūsų idealiu veidu, ir niekas neįtaria, kad tai - makiažas. Todėl, kad jis nenuteka baseine, pirtyje ar pliaže, Jums nebaisus nei sniegas, nei lietus. Jūs tokia pat žavi nubusdama ryte, kokia būnate ir vakare!
 
Mikropigmentavimo technologija sukūrė glimybę subtiliai paryškinti tikrąjį veido grožį.
 
Priežastys, dėl kurių reikalingas pastovus natūralus makiažas:
* Jūsų blakstienos, antakiai, taip pat lūpos iš prigimties yra šviesios.
* Jeigu esate užimta moteris, ir Jums svarbu taupyti laiką.
* Jeigu dažnai lankotės baseine ar sportuojate.
* Jeigu turite regėjimo problemų (nešiojate akinius ar kontaktinius lęšius) arba jeigu akys ašaroja.
* Jeigu po ligos, chemoterapijos ir pan. antakiai ir blakstienos nepastebimi.
* Jeigu anksčiau darėte permanentinį makiažą, kuris nepavyko, tai šiuo mikropigmentavimo metodu galima jį ištaisyti.